Ortoline Ailesi

Ortoline ailesi 3 nesildir diş hekimliğini en yüksek standartlarda icra etmeye devam etmektedir. 1990 yılından bu yana İstanbul Etiler’deki kliniğimizde Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak, size en yüksek kalitede hizmet verebilmek için çalışıyoruz.

Her biri konusunda uzman ve tecrübeli diş hekimlerimiz ile sizlere konforlu bir tedavi süreci sunmayı hedefliyoruz. Tedavinizin her adımında sizin yanınızda olmaya ve sizi bilgilendirmeye özen gösteriyoruz.

Tedavi sürecinde kullanılan tüm alet ve sarf ürünler 1.kalite olarak seçilmiştir. Hizmetlerimizin mükemmel olması için çabalıyoruz.

Kliniğimiz bünyesinde tecrübeli bir diş hekimi, bir çene cerrahı ve bir ortodontist tam gün hizmet vermektedir. Doktorlarımıza her an ulaşabilirsiniz.

Kliniğimizde en çağdaş uygulamalar ile hizmet verilmektedir. Dijital teknolojinin mesleğimize kattığı avantajları kullanmak üzere ağız için tarama cihazı kullanılmakta ve dijital diş hekimliği prensipleri uygulanmaktadır. Ortodontik uygulamaların yanı sıra lingual teknik (incognito, 2D braket, alias) ve şeffaf plak tedavisi (invisalign, orthero) uygulanmaktadır. Bu tedaviler konusunda oldukça tecrübeli olan Prof.Dr.Nazan Küçükkeleş tarafından uygulanmaktadır.

Çene cerrahımız Uzman Dr.Erol Küçükkeleş en modern cihazlar ile cerrahi hizmeti vermekte olup kliniğimizde İsveç, Almanya ve Amerika markalı implantlar kullanılmaktadır. Ayrıca doktorumuz özellikle dişsiz ve çene kemiği yetersiz olan bireylerde alternatifsiz olan zigomatik implantlar konusunda da tecrübelidir.

Open chat
Powered by