Prof. Dr. Nazan Küçükkeleş PhD
Ortodonti Uzmanı

Profesör Nazan Küçükkeleş Diş hekimliği eğitimini 1982 de İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinde, ortodonti doktorasını 1989 da Marmara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinde gerçekleştirdi.

2002 de aynı fakültede profesör ve hemen takiben dekan yardımcısı oldu. 2006-2011 yılları arasında Marmara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı başkanlığını, 2004-2008 yılları arasında Türk Ortodonti Dergisi baş editörlüğünü yürüttü.

Profesör Küçükkeleş 15 yıldır ülkemizde ve dünyanın pek çok ülkesinde yoğun bir şekilde seminer ve kurslar gerçekleştirmekte, 2010 dan bu yana Frankfurt Üniversitesi Diş hekimliği fakültesi Ortodonti Anabilim Dalında ders anlatmaktadır.Tedavi yaklaşımlarında oldukça titiz olan Nazan Küçükkeleş özellikle; erişkin tedavisi, estetik ortodonti (lingual teknik, invisalign) , ortognatik cerrahi (çene bozuklukları) dalında çok aranan bir hekimdir.

Kliniğinde yine dişhekimi olan eşi Dr. Sabri Küçükkeleş ve çene cerrahı olan oğlu Dr. Erol Küçükkeleş ile bir ekip olarak hizmet vermektedir.

Open chat
Powered by